NBE Kampanj

Boka nya en NBE Eye Treatment och få en Eye & lip värde 645 kr.

Erbjudandet gäller på nedanstående salonger, fler återförsäljare kommer inom kort.

Asarum Salong Mirka Backagårdsvägen 13 070-9297044 http://www.salongmirka.se
Bandhagen Högdalen Salong Amazing Skincare Skebokvarnsv. 344 08-733 36 10 http://amazing.nu
Danderyd Estetique Face & Bodycare Nora Torg 5 08-755 10 31 http://www.estetiquefaceandbodycare.se/
Delsbo Ingers Spabehandlingar Storgatan 14 A 070-650 99 20 http://www.ingersspa.se/
Ekerö Confidence Skin & Spa Ekeröv 53 070-7329497 http://www.confidenceskinspa.se
Enebyberg Salt & Hav Spa Enebybergsvägen 25 08-410 380 41 http://www.saltochhavspa.se/
Falun Hudsalongen För Dig Gruvgatan 3 023-721 09 23 http://www.hudsalongenfordig.se
Gränna Kropp & Själ I Gränna Örensvägen 4 0390-30448
Hässelby Nuova Spa & Skincare Vidholmsbackarna 11 073-594 49 70 http://www.nuovaspa.com/
Malung Anittas Hud & Fotvård Nordanåker 125 0702-460162 http://www.anittas.se/
Mora Linda Nordins Hud & Kroppsvård Moragatan 15 073-044 22 46 http://www.lindashudochkroppsvard.se/
Ronneby MiaNova Hud & Hälsa Kungsgatan 10 0457 -276 50 http://www.mianova.se
Sigtuna Sigtunahöjden Spa Hertigvägen 7 070-592 22 28
Solletuna Edsbergs Beauty & Body Edsbergs Torg 34 08-967464 http://edsbergsbeauty.se/
Solna Råsunda Oas Råsundavägen 130 08-82 18 18 http://www.rasundaoas.se
Stockholm Emelie Hudterapeut Kungsholmsgatan 40 070-434 19 00 http://www.emeliehudterapeut.se
Stockholm Face & Skin by Carin Jarl Birger Jarlsg. 43 c/o Vaccin Direkt 073-93 12 791 http://www.carinjarl.se/
Stockholm Cecilias Kroppsharmoni C/O Salong ZINQ Ringvägen 131 073-338 91 48 http://www.ceciliaskroppsharmoni.com
Stockholm Nannykliniken Chapmansgatan 5 070-716 56 22 http://www.nannykliniken.com/
Stockholm Yvonne Hedbergs Hudvård Hantverkargatan 9 08-652 97 64 http://www.yvonnes.se
Sundsvall Harmony By Lotta Nygatan 45 0708-173 313 http://harmonybylotta.se
Södertälje Jolis Hudvårdsklinik Järnagatan 5 08-550 188 88 http://jolis.dinstudio.se/
Täby Täby Dagspa Enhagsslingan 6 nb 08-446 40 30 http://www.tabydagspa.se
Täby Harmonie Room Södra Catalinagränd 13B (Hägernäs Stran 7,06E+08
Umeå Face Hudstudio V:a Norrlandsg. 9 090-77 99 55 http://www.face.se
Umeå Nefertiti fd Eco Hudvård Västra Norrlandsgatan 18 B 070-304 49 10 http://www.ecohudvard.se
Visby/Fårö Orkidé Hudvård / Skönheten Byrumsgatan 6 076-8218810 http://www.skonheten.se/
Örebro Hälsokliniken i Närke Karlsgatan 3 070-4619731 http://www.halsoklinikenorebro.se
Örebro Naturligtvis Eco Gamla gatan 12 A 7,39E+08 http://www.naturligtviseco.se/
Örebro Widehammar AtlasPROfilax® Bettorpsgatan 12 C 070-776 70 59, 0707-88 20 97 http://widehammar.se
Örnsköldsvik Kattis Hud & Kroppsvård Lasarettsgatan 12 070-630 03 10 http://www.kattishud.se/

 

0
Varukorg